Her finn du ei oversikt over deltakarane - kan bli forandringar. Under program finn du tidspunkt for premieutdeling og konsert.
Spel rekrutt
1 Anna Reitan - Volda
2 Anders Reitan - Volda
Lagspel rekrutt
3 Spelemannslaget Dåm og Drag
Spel fele/hardingfele klasse C
4 Sunniva Brekkan Mork - Spelemannslaget Dåm og Drag
5 Eirik Måseidvåg - Hardingfelelaget UL Ivar Aasen
6 Jacob Thorseth Eliassen - UL. Ivar Aasen
7 Solveig Eide Grønningsæter - Valldal spelemannslag
8 Åsmund Arnesen Farstad - Volda spelemannslag
Gruppespel junior
9 Eirik Måseidvåg og Jakob Thorseth Eliassen - Hardingfelelaget UL Ivar Aasen
10 Futt og Fart - Ungdomslaget Ivar Aasen
11 Havella rekruttgruppe - Spelemannslaget Havella
12 Synnøve Alida Nielsen og Viktoria Harnes - Molde kulturskole
Lagspel m/u komp junior
13 Sykkylven FF
14 Valldal juniorspelemannslag
15 Volda spelemannslag
Lagdans rekrutt
16 Romsdalsmuseets Leikarring
Lagdans junior
17 Romsdalsmuseets Leikarring
18 Volda frilynde Ungdomslag - Volda frilynde Ungdomslag
Parhalling junior
19 Kristian Frøysadal Hauge, Renate Hellebostad - Hellesylt Ungdomslag
20 Isak Frøysadal Hauge, Sigrid Imilie Røyrhus - Hellesylt Ungdomslag
21 Andrea Kjellstad, Renate Øksvang - Hellesylt Ungdomslag
Dans hardingfele og fele klasse B
22 Anna Liv Skjelten Gjendem, Mathilde Øverland - Spelemannslaget Dåm og Drag
Vokal folkemusikk solo senior
23 Kine Iselilja Gyldenskog - Nordmøre Spelmannslag
24 Eivind Berg - Hjartåbygda ungdom og idrettslag
Eldre folkemusikkinstrument senior
25 Dagfinn Nupen - Folk Org
Trekkspel/durspel senior
26 Arne Lied - Romsdal Spelemannslag
Spel fele/hardingfele klasse D/E
27 Langnes Jon Magne - Rauma Spelemannslag
28 Kjell Arne Nakken - Rauma Spelemannslag
29 Arvid Stennes - Rauma Spelemannslag
Spel fele/hardingfele klasse B
30 Thea Marie Ytterdal - Valldal Spelemannslag
Spel fele/hardingfele klasse A
31 Britt Elise Skram - Spelemannslaget Dåm og Drag
32 Vidar Underseth - Hardingfelelaget i UL Ivar Aasen
Lagspel u/komp
33 Hardingfelelaget i UL Ivar Aasen
34 Spelemannslaget Dåm og Drag
Gruppespel senior
35 I fyr og flamme - Romsdal Spelemannslag
36 Litt ta kvart - Spelemannslaget Dåm og Drag
37 Søre - Sunnmøre Spelemannslag
Nyskaping
38 Britt Elise Skram - Spelemannslaget Dåm og Drag
39 Arnold Farstad - Romsdal Spelemannslag
40 Guttorm Roaldsnes Ulvund - Romsdal Spelemannslag
Open klasse
41 Mari Bjørnstad Hjelle og Eline Eide Grønningsæter - Valldal Spelemannslag
42 Utvik-kvartetten - Spelemannslaget Dåm og Drag
43 Spelemannslaget Havella
Lagspel m/komp senior
44 Romsdal Spelemannslag
45 Grendalaget
46 Nordmøre spelmannslag
47 Rauma Spelemannslag
48 Spelemannslaget Dåm og Drag
49 Valldal spelemannslag